Budownictwo – instalacje niskoprądowe i znacznie więcej

Jako doświadczony dostawca usług specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych instalacji elektrycznych, teletechnicznych, automatyki oraz sygnalizacji pożaru. Nasze kompetencje obejmują mi.in. kompletne instalacje AKPiA, BMS, SAP, DSO, CCTV, SSWiN i KD wykonywane w nowopowstałych jak i modernizowanych obiektach.

Ponadto posiadamy w swojej ofercie szereg rozwiązań ukierunkowanych na zwiększenie efektywności i bezpieczeństwa pracy w branży budowlanej. Należą do nich przenośne i stacjonarne cyfrowe systemy łączności radiowej (DMR, TETRA, NexEdge), lokalizacji pracowników w przestrzeniach otwartych i budynkach (Trace-SYS), a także rozwiązanie umożliwiające „doświetlanie” sygnałem radiowym przestrzeni o utrudnionej propagacji fal – Guard-SYS (łączność na kondygnacjach i parkingach podziemnych na rzecz zapewnienia komunikacji dla służb ratunkowych: pogotowia, policji, straży pożarnej).

Inwestycje budowlane to również ciężki sprzęt – masywne pojazdy i maszyny budowlane. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania renomowanej firmy Preco – dostawcy radarowych i wizyjnych systemów ostrzegawczych dla operatorów maszyn i pojazdów.

Potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu

POZNAJ NASZE ROZWIĄZANIA DLA BRANŻ

Menu