1. Tranz-Tel
  2. Branża transportowa

Branża transportowa

Tranz-Tel partnerem firmy Preco

Światowego lidera w zakresie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo w transporcie drogowym oraz eksploatacji pojazdów dostawczych i pojazdów specjalnych.

Ochrona środków zainwestowanych we flotę pojazdów oraz zapewnienie odpowiednich standardów bezpieczeństwa to kluczowe zagadnienia w sferze zarządzania przedsiębiorstwami, których podstawą działalności jest szeroko pojęty transport. W naszej ofercie znajdziecie Państwo cały wachlarz rozwiązań i systemów dedykowanych bezpieczeństwu, które w aktywny sposób angażują kierowców i operatorów pojazdów w ograniczanie ryzyka wystąpienia wypadku, zmniejszają czas przestoju pojazdów i – poprzez redukcję potencjalnych zagrożeń ­– zwiększają bezpieczeństwo publiczne i ograniczają ryzyko odpowiedzialności prawnej.

Spośród autorskich rozwiązań opracowanych przez Preco polecamy szczególnie radarowy system PreView Side Defender®II, który zabezpiecza martwą strefę pojazdu i skutecznie ostrzega kierowcę podczas zawracania, cofania bądź zmiany pasa ruchu przed obecnością w tej strefie obiektów, pojazdów lub osób. Dzięki możliwości integracji z systemem kamer takim jak PreView Plus lub integracji z już wykorzystywanymi kamerami  (poprzez interfejs PreView VideoLink) w ręce kierowców i operatorów pojazdów trafia najbardziej efektywny system wykrywania przeszkód.

Potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu

POZNAJ NASZE ROZWIĄZANIA DLA BRANŻ

Menu