1. Tranz-Tel
  2. Kontrola dostępu i czasu pracy

Kontrola dostępu i czasu pracy

W ramach świadczonych przez naszą firmę usług specjalistycznych zajmujemy się m.in. kompleksową dostawą, instalacją, uruchamianiem i serwisem systemów kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy.

Proponowane przez nas systemy KD umożliwiają skuteczną kontrolę dostępu do poszczególnych pomieszczeń i stref w określonej lokalizacji. Po danym obiekcie mogą poruszać się tylko osoby upoważnione, korzystające z identyfikatorów osobistych. Dzięki zintegrowanej sieci czytników zbliżeniowych administrator systemu ma możliwość przypisywania prawa dostępu określonym osobom lub grupom, a także ma podgląd lokalizacji osób w sytuacjach zagrożenia.

Oferowane systemy rejestracji czasu pracy wspomagają zarządzanie pracownikami i rozliczanie czasu pracy. System RCP może zostać zintegrowany z urządzeniami monitoringu wizyjnego, systemem alarmowym, domofonowym, kontroli dostępu itp.

Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu kompleksowych  instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki pozwala nam na elastyczne dobranie rozwiązań do konkretnych wymagań każdego użytkownika.

Potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu

POZNAJ NASZE ROZWIĄZANIA DLA BRANŻ

Menu