1. Tranz-Tel
  2. Monitoring wizyjny i rejestracja rozmów

Monitoring wizyjny i rejestracja rozmów

Podobnie jak w przypadku systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy dostawę, instalację, uruchomienie i serwis systemów monitoringu wizyjnego i rejestracji rozmów zapewniamy w sposób kompleksowy.

System monitoringu wizyjnego zapewnia rejestrację zdarzeń za pomocą kamer, zapis danych w rejestratorze oraz podgląd nagrań na telefonie lub w komputerze. Zróżnicowane rozwiązania technologiczne pozwalają nam na dobranie odpowiedniego sprzętu, który zapewni nieprzerwane nagrywanie obrazu niezależnie od miejsca, natężenia światła, warunków atmosferycznych i innych czynników środowiskowych.

Uzupełnienie funkcjonalne systemów monitoringu wizyjnego mogą stanowić systemy rejestracji rozmów. Oferujemy różnorodne rozwiązania w tym zakresie, obejmujące rejestratory jedno i wielokanałowe, dla linii abonenckich analogowych i cyfrowych, technologii VoIP oraz radiowych systemów łączności.

Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu kompleksowych  instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki pozwala nam na elastyczne dobranie rozwiązań do konkretnych wymagań każdego użytkownika.

Potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu

POZNAJ NASZE ROZWIĄZANIA DLA BRANŻ

Menu